• Telefon: +90 532 347 39 07

  • Mail: demirbeymakina27@hotmail.com info@demirbeymakina.com

Demirbey Makina

HAKKIMIZDA

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde kurulan, 1992 yılından günümüze dek varlığını başarıyla sürdüren ve her geçen gün daha da büyüyen Demirbey Makina; 2.El Tekstil Makine Pazarı sektörüne girdiği ilk günden itibaren sektörde kendisine önemli bir konum edinmiştir.

2000 Yıllarında iç piyasadan sonra ithalat ve ihracat piyasasına giriş yapan Demirbey Makina sektörün bu uluslar arası piyasasında da bir başarı sağlamış ve ürün yelpazesi, satış portföyü ve ürün çeşitliliği ufku konusunda da bir ilerleme kaydetmiştir.

Merkez olarak Gaziantep Sanayi Bölgesinde bulunan Demirbey Makina başta Gaziantep’te olmak üzere Türkiye’de önemli şehir ve sanayilerdeki bir çok şube ve makine depoları ile sektöre geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Tekstil makine pazarıyla birlikte tekstil makinesine ilişkin her türlü yedek parça ihtiyaçlarını da bünyesinde karşılayan Demirbey Makina, ihtiyaç duyduğunuzda makine satışının yanında yedek parça satışı ile de yanınızdadır.

Alışı ve satışı yapılan her makinenin, tesisin montaj ve demontaj işlerini de kendi bünyesinde bulundurduğu montaj ekibiyle sağlayan Demirbey Makina satışı yapılan her makine ve tesis için çalışma garantisi vererek sizlerin memnuniyetini sağlıyor.